מותג הדנים האיטלקי ריפליי,  פותח לראשונה סניף בעיר הבירה, בקניון הדר בירושלים,  בהשקעה הנאמדת בכ  1 מליון ₪.

הסניף החדש משתרע על שטח של  400 מ"ר, ממוקם בקומה הראשונה של הקניון  ומציע קולקציה רחבה של פריטי אופנה  לנשים וגברים, כולל הנעלה, הלבשה תחתונה ואקססוריז.   הסניף עוצב בהשראת סניפי הדגל של המותג באיטליה ומתאפיין בריהוט יוקרתי ושייקי.

לדברי לירון אלקיים מנכ"לית קניון הדר, על הפתיחה: "אנו שמחים להיות החנות ה 15 של המותג ריפיילי בישראל והחנות הראשונה בעיר ירושלים. במסגרת האסטרטגייה של הקניון אנו נמשיך להביא  בשורות ומותגים מובילים.   ריפליי הוא  דוגמא מצוינת למותג המציע  תמהיל מגוון ואחר לחובבי האופנה- מדובר במותג עם ניחוח אירופאי המציע  עיצובים טרנדיים מבמות האופנה בגדולות בעולם".

 

לדברי שירלי הכט דרורי מנהלת התקשורת השיווקית של קבוצת אינטרג'ינס: "ריפלי ישראל שמחים להשיק את הסניף הירושלמי הראשון בקניון הדר לאור הדרישה של תושבי ירושלים  הרבים, לכן  הוחלט במטה החברה לפתוח את הסניף מספר 15 שלנו   בקניון הדר ".

 

קניון הדר נמצא בבעלות משולבת של הריבוע הכחול נדל"ן (50%) וחברת כלל נדל"ן (50%), ממוקם ברחוב הראשי של תלפיות בירושלים, באזור תעשייה גדול המושך אליו מבקרים מכל ירושלים והסביבה. כיום הקניון מונה 4 קומות המציעות 120 חנויות מעולמות אופנה, מזון, הנעלה, הלבשת בית, אופטיקה בניהם : נייקי , אדידס, קסטרו,פוקס הום, פוט לוקר, גולף, דלתא , סופר פארם, אלמ, ברשקה, פול אנד בר, סטיב מאדן, איל מקיאג' ,הודיס ועוד.

ריפליי
חנות ראשונה למותג האופנה ריפליי בירושלים צילום אסף לוי (2)